Головна »
Виховні заходи


1.
Виховна година на тему: «Мрії збуваються»

 
 
Мета: вчити учнів планувати, продумувати власне життя, позитивно мислити, вірити у себе. Розвивати креативність, комунікативні функції,уяву, зв’язне мовлення, позитивну Я-концепцію.
 
Вікова категорія: учні 7 класів.
 
 
 
 
                                                  У людини завжди є все, щоб здійснити свою мрію.
        Пауло Коельйо
 
 
 
Хід заняття
 
 
1.Вступне слово
     Вчитель  вітає учнів і повідомляє тему і мету тренінгу.
 
 -  Далеко далеко,за горами, за лісами, в тридев’ятому царстві, в тридесятом государстві живе ….А що живе відгадайте. Щоб дізнатись, ви повинні з літер скласти слово. Що отримаєте,то і буде темою нашої виховної. Слайди1,2 (Презентація)
-В кожного з нас є свої бажання та мрії. I усі ми хочемо їх здійснити.
Для цього здобуваємо освiту, ходимо на заняття, будуємо кар’єру, але з часом помічаємо, що результат нульовий або ще гірше, зовсім протилежний.
-Що для вас є мрією?
2. Вправа «Мрія»
Мета: вибрати та усвідомити мрію, над якою будеш працювати, створення позитивної, доброзичливої атмосфери в групі.
Хід вправи
Вчитель пропонує закінчити фразу: « Я мрію …»
  • Це –чудово!- додає група.
-Вчитель: - Є таке правило – будь-яке сильне емоцiйне образне уявлення має тенденцiю до втiлення.. Якщо людина думає увесь час про (те чого не хоче) бідність, хвороби, невдачі, то вони у її мозку запускається як програма реалiзацiї (того, чого вона найбiльше боїться).
     Варто навчитися мріяти про те, що хочеш і вірити у можливість здійснення мрії, а вже потім мрію перетворити в цiль. А цiлi мають бути конкретні, вимiрюванi, вираженi в часi, їх здійснення має залежати вiд людини і обов'язково записанi на паперi.
 Завжди треба пам’ятати – усе, що людина може уявити в деталях, вона може здiйснити. Все що нас оточує, спершу було чиєюсь мрiєю.
3.Вправа «Що допомагає та заважає здійсненню мрії»
Мета: аналіз факторів, що сприяють здійсненню мрії.
Хід вправи:
Учні, працюючи у групах, визначають що допомагає та що заважає здійсненню мрій (записують на плакатах, потім презентують)
 
4.Притча «Щастя»
Мета: усвідомити,що досягти мети можна тільки працюючи.
Хід вправи:
Щастя
Бог зліпив людину з глини, і залишився у нього невикористаний шматок.
  • Що ще зліпити тобі? – запитав Бог.
  • Зліпи мені щастя, - попросив чоловік.
Нічого не відповів Бог, тільки поклав людині в долоню шматочок глини, який залишився…
 
- Обговорення: отже, як можна досягти мрії?
Варто знати, що нашим життям керують певні Закони і порушуючи їх не можна надіятися на довготривалий успіх у справах. У всіх релігіях вони описані. Наші добрі думки і вчинки створюють позитивний рахунок, наче депозит у банку, а недобрі думки і вчинки є ніби боргами. Якщо на рахунку більше позитивних накопиченнь людині ведеться добре, їй везе в житті, але якщо більше боргів, то жодні системи досягенння успіху не допоможуть, допоки баланс не стане позитивним. Тобто цій людині прийдеться або перенести страждання, або робити добрі справи, або і те і інше. Христос сказав: «Що посiєш, те й пожнеш». До речі цей рахунок у кожної родини є спільним, на нас впливає те, що роблять наші рідні.
Якщо ви приміром будете щиро переконані, що навколо вас вороги, або всі багаті є злочинцями, або щоб бути стрункою треба такою родитися, то як би ви не копіювали дії іншої людини, ваші негативні переконання унеможливлять довготривалі успішні дії, ви повернетеся до колишніх звичок. Людина у першу чергу шукає в житті підтвердження своїм переконанням, не важливо чи позитивним чи негативним.
  Першим кроком до здійснення мрій і до змін у своєму житті є зміна переконаннь. Переконання - це фільтри сприйняття. Потім через дії, які постійно повторюються слід виробити нові успішні звички. Адже успішну людину від неуспішної відрізняють звички.
Наші мрії виражаються в дії, а дії, що повторюються перетворюються у звички, а звички, формують наш характер, а від характеру залежить доля людини.
 Є надзвичайно ефективна формула: Проси-Вiр-Роби-Вiдпусти-Отримуй.
Ця порада розшифровується так - сильне бажання, але слабка прив'язка.
5.Вправа «Долоні  мрій»
Мета: вчитися планувати власне життя
Хід вправи:вчитель пропонує обвести кисть руки на аркуші А-4. На долоні написати мету, а на кожному пальчику свої кроки до її звершення. (Зачитування бажаючими)
 
6. Інформаційне повідомлення
Успіх прийшов до багатьох мрійників. Ось як про це згадує Арнольд Шварценегер:
«Еще совсем маленьким мальчиком я мысленно представлял себя таким, каким мне бы хотелось быть. В своих мыслях я никогда не сомневался, что стану именно таким. Мозг поистине уникален. Еще до присвоения мне первого титула «Мистер Вселенная», я уже воображал себя побеждающим в этом турнире. Главный приз был моим. Я столько раз мысленно выигрывал его, что уже не сомневался, что так оно и будет.
Так же произошло и с моей карьерой в кино. Я представлял себя талантливым актером, зарабатывающим много денег. Я буквально чувствовал успех и ощущал его вкус. Я просто знал, что это произойдет».
Я хочу познайомити вас з модним нині методом- «дошка візуалізації» чи «карта цінностей». Він передбачає не просто уяву, а ще і її матеріалізацію:малюнки, фото, колажі, що відображають бажане. Є деякі правила роботи з нею:
  • Карта цінностей повинна відображати мету вашого життя.
  • Може бути будь-якого розміру.
  • Використайте своє фото.
  • Відображайте ідеальне, позитивне.
  • Вносьте яскраві моменти, щоб краще впливати на вашу свідомість.
  • Зображуйте себе у правдоподібній обстановці.
  • Включіть в картину якийсь символ, який має для Вас значення і силу (хрест, сонце…)
  • Обов’язково запишіть якісь ствердження…
«Я багатий, знаменитий,маю щасливу родину…»
Акценти:
  • Здоров’я: зображуйте себе здоровим,красивим, активним.
  • Ви та ваша краса: покажіть себе таким, яким ви хочете бути.
  • Стосунки з іншими людьми: наклейте своє фото та інших людей, з якими хочете бути, поставте символи, які відображатимуть ваш стан (щастя,кохання…)
  • Навчання, робота, кар’єра: зобразіть себе у тій обстановці про яку мрієте…
  • Сім’я та друзі: абсолютно гармонійні стосунки!
  • Подорожі, інтереси:зобразіть себе там, де Ви хотіли б побувати. У вас достатньо на все грошей та часу!!!
Використання:
  • Процес створення карти цінностей- дуже важливий крок на шляху досягнення мети. Тепер Вам потрібно дивитись на неї по кілька хвилин на день та часто думати про омріяне…
  • Будьте впевнені: мрії збуваються!
 
7. Притча «Замовлення»
Мета: виховання позитивного мислення
Хід вправи:
 
     Їде чоловік в автобусі на роботу. Стоїть похмурий такий та й думає: «Життя – жахливе, дружина – сама гірша, люди – корисливі …»
     Ззаду, за його плечем стоїть ангел з блокнотом і записує: «Життя жахливе, дружина – сама гірша, люди – корисливі… Як дивно, знову те ж саме. Ех! Ну що ж, все одно: раз замовляє, то треба виконувати».
 
Обговорення: чому часто не збуваються наші мрії?
 
8. Вправа «Формула мрії»
Мета: узагальнити інформацію
Хід вправи:
Психолог пропонує вивести із отриманої інформації «формулу мрії».(Учні записують на листках).
Обговорення: що потрібно для здійснення мрії? (запис на дошці)
Мрія=усвідомленн+обдумування+планування+візуалізація+позитивне мислення(віра)+праця
 
9. Підсумки
 
10. Вправа  на завершення «Побажання»
Мета:створення позитивного настрою.
Хід вправи:
Вчитель пропонує закінчити фразу: «Я бажаю вам …»
Після вправи звучить пісня «Я желаю счастья Вам»
 
 
 2.   Конкурсно-розважальна програма для 5 класів «Who is the best at English»
 
Мета:- Активізувати у мовленнєвій діяльності лексику з теми «Сім’я»;
           - розширити знання учнів з попередньо вивчених тем;
           - удосконалювати  навички  складання  речень;
           - розвивати  навички  усного  мовлення,читання,перекладу,письма  та  аудіювання;
           - прищеплювати  інтерес  до  вивчення  іноземної  мови;
           - розвивати мовну кмітливість учнів;
           - виховувати в учнів повагу один до одного, творчість.
 
 
Хід роботи:
  1. Вступне слово вчителя     
Teacher. Good morning, my dear friends. I am glad to see you here today. I know that all of you are very hardworking, smart and clever pupils, who are fond of English.  Today we shall have an interesting quiz and see who is the best at English.
               Today … are the members of our jury. They will count all you points the announce the winner.
Your homework was to choose the name of your team, make a slogan and choose a captain of your team. So present ,please, your teams. (2 teams of 6 pupils)(4 min)
Teacher. The teams are formed and we can start our quiz. At the end of it our jury will count all your points and announce the team that has won.
 
      II Хід гри.
  1. Знайомство капітанів.
 
Капітани команд по черзі задають один одному запитання.
1.What is your name?
2.How old are you?
3.Where are you from?
4.What form are you in?
5.What nationality are you?
6.What’s your telephone number?
7.Have you got a family?
8.Have you got a mother?
9.What’s your mother name?
10.Have you got a father?
11.Who is your father?
12.What’s your father?
13.Have you got a sister or a brother?
14.Have you got an aunt or an uncle?
 
  1. The next competition is called “My favourite letter”.  I shall give you letter [ S ] and your task will be to write as many words, which begin with this letter, as you know.(3 min)
For every word you get 1 point.
 
  1. Our next competition is called  “Make a word”.
 
   
ni   ece
sis   ter
par   ents
s   on
cle   un
 
niece
sister
parents
son
uncle
sin   cou
bro   ther
ster   ham
par   rot
 
 
 
cousin
brother
hamster
parrot
budgie
    Учасники зустрічі (по 1 від кожної команди )отримують пакунки з однаковими картками. Всі картки перемішані. Хто швидше складе картки так,щоб вгадати ці слова,отримує бал.
Музикальна пауза.
Завдання вболівальникам.
Скласти слова зі складів.
pu Ther nts Er ra
Re me Ho rot lator
cy cal pa car com
Broth use CLE ca cle
UN Ter Bi cu mo
 
 
Calculator, uncle, parents, computer, bicycle, mother, camera, house, carrot.
 
  1. The next competition is called “ABC”. Here your task is to put words in alphabetical order (according to the first letter)(2 min)
 
(grandfather, mother, aunt, son, parents, city, hairdresser, driver, veterinarian, uncle, attentive, wife )
 
  1. Write the poem.(вставити пропущені слова у вірш)
            
               This Is My …..
 This is the ….., kind and true.
 This is the …..who cares for you.
 This is the …..so big and tall.
 This is the ….. who plays with her ball.
(brother, family, sister, father, mother)
 
  1. Our next competition is called «Be attentive»
     Вчитель читає текст. Після його прослуховування учасники команд повинні відповісти на запитання за змістом текста.
 
                                              My Family.
This is my family. I’ve got a brother. My brother's name is Alexander. He is ten years old. His hobby is collecting computer games. I’ve got two cousins. Their names are Olga and Andrew. Olga is eleven and Andrew is fifteen.
Olga’s favorite spoit is tennis. Andrew’s favourite sport is football. I’ve got a father and a mother but I haven’t got a grandmother.
What is his brother’s name?
What are the names of his cousins?
What is Olga’s favourite sport?
What is Andrew’s favourite sport?
  1. Our next competition is called:  «A false letter». Your task is to change one letter and then you will see a familiar word.
 
e.g. Lat- Cat
mountry-country                      parmer- farmer
kork- work                               dappy- happy
driger- driver                            danager- manager
couson- cousin                         tonest- honest
smhool- school                         husbakd- husband
 
  1. Конкурс капітанів.
 
Капітанам пропонується намалювати на дошці з закритими очима емблему та написати назву своєї команди.
 
 
  1. Family Crossword
 
  1. Заключне слово вчителя
Teacher.     It is time to listen to our jury and get to know what team is the winner today. (Jury’s  words).
Teacher.     My congratulations to the winners! I think that you are really the best at English in your class. That’s why you get presents for your work. The team, that has lost, should not be disappointed. I think that next year you will win for sure! But now you get some comforting presents.
         So our quiz is over! Good bye everybody!
 

3.
«ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ ОЧИМА УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ.
Сценарій відкритого засідання євро клуба «Євролідер»

ХІД ЗАСІДАННЯ
Тема засідання Центру оголошується заздалегідь, щоб діти мали можливість підготуватися до проведення змагань.
Перед початком засідання звучить уривок з 9-ї симфонії Бетховена на слова Шиллера «Ода радості».
Учитель. Щойно ви прослухали уривок з 9-ї симфонії Бетховена, яка покладена в основу гімну Європи. Звичайно це невипадково, адже тема нашого засідання «Європейський Союз очима українських дітей»,
Серед вас майбутні дипломати, бізнесмени, екологи, туристські агенти, діячі культури і мистецтва. Вчіться у себе, у своїх друзів, адже Україні потрібні розумні по­літики, умілі стратеги і тактики... Історична довідка про ЄС.
' Ведуча. 9 травня щороку ми святкуємо День Європи. Слово «Європа» походить від грецького «ереб», що означає «захід».
Ведучий. Європа в грецькій міфології - дочка фінікійського царя Агенора, викрадена Зевсом. Перетворившись на бика, Зевс перевіз її на своїй спині на о. Крит. Тут Європа народила Зевсові сина — Міноса.
Ведуча. Європа - це також супутник Юпітера, відкритий Галі- лео Галілеєм у 1610 р. Має атмосферу.
Ведучий. Європа - це частина світу розташована на заході Євразійського континенту7.
Ведуча. Європа - це багаторічна історія, досвід, політичні, духовні традиції європейських народів.
Ведучий. Європа - найцінніша скарбниця досягнень та пам’ятників культури.
Ведуча. Сьогодні ми поведемо|мову про сучасну об’єднану Європу,
Ведучий. Європейський Союз - це об’єднання європейських країн, що поєднало європейські народи в єдину родину заради спільного стабільного розвитку.
Ведуча. Європейський Союз - це родина демократичних країн Європи, що працюють разом для поліпшення життя своїх громадян та для розбудови кращого світу.
Ведучий. ЄС - унікальне об’єднання: його країни-члени залишаються незалежними, суверенними державами,шроте вони об’єдналися заради набуття більшої сили і ваги у світі.
Ведуча. Сучасний ЄС є найбільшим у світі інтеграційним уг#*-рупуванням. Що ж передувало створенню ЄС?
Ведучий. Європейський Союз утворився в результаті послідовного розвитку процесу інтеграції країн Західної Європи, яка пройшла у своєму розвитку кілька етапів.
Ведуча. 9 травня 1950 р. є початком європейської інтеграції. Саме тоді міністр закордонних справ Франції Роберт Шуман запропонував створити спільний ринок вугільної і сталеливарної продукції Франції, ФРН та інших західноєвропейських країн (пропозиція увійшла в історію під назвою «план Шумана»),
Ведучий 18 квітня 1951 р. «план Шумана» було реалізовано через підписання Паризького договору про створення Європейського співтовариства вугілля і сталі (ЄСВС). До складу увійшли шість країн: Бельгія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина та Франція («європейська шістка», яка в подальшому стала «локомотивом» європейської інтеграції).
Ведуча. 27 травня 1952 р. країни «європейської шістки» підписують Договір про
 
 
заснування Європейського оборонного співтовариства (ЄОС).
Ведучий. 10 вересня 1952 р. міністри закордонних справ країн - членів Європейського співтовариства вугілля і сталі доручають Спільним зборам цього товариства (прообразу майбутнього Європейського Парламенту) розробити проект Договору про створення Європейського політичного співтовариства (ЄПЄ).
10 березня 1953 р. Збори закінчили роботу над проектом Договору. Однак ані Європейське оборонне співтовариство, ані Європейське політичне співтовариство так і не стали реальністю. Таким чином, на початку 1950-х років країнам «європейської шістки» не вдалося започаткувати інтеграцію в оборонній та політичній сферах. Інтеграція продовжувала розвиватись в інших сферах, передусім в економічній.
Ведуча. Наприкінці 1955 р. на конференції у Мессіні країни «європейської шістки» домовились про заснування Європейського співтовариства з атомної енергетики (Євратому).
Ведучий. На початку 1957 р. керівники урядів «європейської шістки» вирішили поряд з Євра- томом створити також і Європейське економічне співтовариство (ЄЕЄ).
Ведуча. 23 березня 1957 р. у Римі відбулося підписання Договору про створення ЄЕЄ та Євратому.
Ведучий. 8 квітня 1965 р. було підписано Договір про злиття виконавчих органів ЄСВС, Євратому та ЄЕЄ.
Ведуча. На початку 1970-х років розпочався процес розширення ЄЕЄ.
Ведучий. 1 січня 1973 р. члена ми ЄЕЄ стали Великобританія, Данія, Ірландія.
Ведуча. 1 січня 1981 р. членом ЄЕЄ стала Греція.
Ведучий. 1 січня 1986 р. членами ЄЕЄ стали Іспанія та Португалія.
Ведуча. 1 липня 1987 р. набув чинності Єдиний європейський акт, підписаний у лютому 1986 р.
У Єдиному європейському акті було поставлено питання про створення Європейського Союзу, який мав стати інститутом не лише економічним, а й політичним.
Ведучий. 7 лютого 1992 р. у Маастрихті було підписано Договір про Європейський Союз (саме поняття «Європейський Союз» з’явилось ще під час Паризької конференції 1972р.).
. Ведуча. 1 січня 1995 р. членами Європейського Союзу стали Фінляндія, Австрія та Швеція.
Ведучий. 2 жовтня 1997 р. було підписано Амстердамський договір. Він вніс зміни тадоповнен- ня до Маастрихтського договору про Європейський Союз та ін.
Ведуча. 1997 р. укладено Шен- генську угоду про вільне (безвізове) пересування громадян у межах Європейського Союзу.
Ведучий. 26 лютого 2001 р. був підписаний Ніцький договір, який вніс зміни в механізми розвитку ЄЄ з огляду на його майбутнє розширення.
Ведуча. 1 січня 2002 р. до готівкового обігу була введена єдина грошова одиниця ЄЄ — євро.
Ведучий. 1 травня 2004 р. членами Європейського Союзу стали Польща, Угорщина, Чеська Республіка, Словаччина, Словенія, Кіпр, Мальта, Естонія, Литва, Латвія.
Ведуча. 1 січня 2007 р. до ЄС приєдналися Румунія і Болгарія.
Ведучий. Символами Європейського Союзу є його прапор та гімн. Прапор ЄС — це 12 золотих зірок, що розташовані по колу на синьому тлі.
У багатьох народів «12» є символічним числом. Це символ абсолютної досконалості, гармонії і завершеності (на зразок 12 місяців,
12 знаків зодіаку, 12 апостолів). Коло є символом єдності. Прапор залишається незмінним, незважаючи на розширення ЄС.
Ведуча, Гімном Європейського Союзу є фінальний момент 9-ї симфонії Людвіга Ван Бетховена, тобто «Ода радості», (Звучить гімн Європейського Союзу — «Ода ра­дості»).
 
 
Учитель: А тепер проведемо вікторину.
 
1.Конкурс «Що я знаю про Європейський Союз?»
 
  1. Автор музики Гімну Європи? (Бетховен)
  2. Скільки зірок на прапорі ЄС? (12)
  3. Як називається гімн ЄС? («Ода радості»)
  4. На берегах якої річки розташована столиця Великобританії? (Темза)
  5. Президентом якої країни є Кваснєвський? (Польща)
  6. Яка країна розташована на Апеннінському півострові, (Італія)
  7. Назвіть країну вітряків та тюльпанів (Нідерланди)
  8. В якій європейській країні немає конституції? (Великобританія )
  9. Країна,якій належить найбільший острів на Землі. (Данія)
10. Півострів, який за формою нагадує чобіт. (Апеннінський)
     11. У якій державі знаходиться Лазуровий берег? (Франція)
     12. Столицею якої країни є Копенгаген? (Данія)
     13. Яку країну називають країною-банкіром? (Швейцарія)
     14. В столиці якої країни розміщена Ейфелева вежа? (Франція)
     15. Найменша незалежна держава в світі. (Ватикан)
     16. Батьківщина олімпіади. (Греція)
     17. Найбільша за площею європейська країна.(Україна)
     18. Як звуть королеву Великобританії? ( Єлизавета)
     19. Яка країна є батьківщиною автомобіля «Фіат»? (Італія)
     20. Найвища гірська система Європи. (Альпи)
 
2. Конкурс «Прапори Європи »
   
           Пропонуються прапори таких країн: (слайди)
  1. Французька республіка;
  2. Італійська республіка;
  3. Королівство Бельгія;
  4. Королівство Швеція;
  5. Республіка Польща;
  6. Республіка Болгарія.
 
3. Конкурс «Сусіди»
 
Назвіть країни, які є сусідами України.
 
4. Конкурс «Назвіть країну»
     
     Прослухавши підказку у вигляді асоціативного ряду, учні мають назвати країну.
  1. Акрополь ,міфи, Сократ, Піфагор, Олімпійські ігри. (Греція)
  2. Паганіні , Колізей, Монблан, Рафаель, Марко Полон, Апенніни. (Італія)
  3. Коперник , Міцкевич, Шопен, балтійське узбережжя, Біловезька Пуща , (Польща)
  4. Альпи, Шуберт, банківські послуги, вальс, Зальцбург, (Австрія)
  5. «Пеппі Довга Панчоха», «Вольво », вікінги, «Північна Венеція», ліс. (Швеція)
  6. Балатон, гуляш, Дунай, боксити, Центральна Європа. (Угорщина)
  7. Дон Кіхот, маслини, Канарські острови. (Іспанія)
  8. Тур Хейєрдал, Північне море, нафта, Нансен, електрохімія. (Норвегія)
 
5. Конкурс «Відомі люди Європи».
 
  1. Марко Поло-мандрівник, більше ніж 600 років тому здійснив подорож через Азію до Китаю і повернувся назад.
  2. Рембрандт- художник.
  3. Вінсент Ван Гог-художник.
  4. Людвіг Ван Бетховен- композитор.
  5. Фредерік Шопен- композитор та піаніст.
  6. Сальвадор Далі- художник.
  7. Зигмунд Фрейд- психіатр.
  8. Вольфганг Амадей Моцарт- композитор.
  9. Ісаак Ньютон- фізик.
10. Альфред Нобель- науковець, заснував Нобелівську премію за нові досягнення в науці.
     11.Антоніо Вівальді- композитор.
 
6. Конкурс «Спортивний».
 
     Чи любите ви грати у футбол? Чи знаєте футбольні команди та з якої вони країни?
 
«Порто» - Португалія;
«Барселона »- Іспанія;
«Мілан»- Італія;
«Ліверпуль»- Англія;
«Ювентус»- Італія;
«Марсель»- Франція;
«Борусія»- Німеччина;
«Фіорентина»- Італія;
Закінчується засідання піснею, яку виконує учениця 8-Г класу

  4.            «The Field of Wonders»
Вид заходу: «Поле чудес» - розважальна гра –вікторина.
Клас: 4-і класи
Тема : «The Field of Wonders»
Мета: 1)повторити алфавіт, ЛО з теми «Школа. Шкільні предмети»;
             2)розвивати пам'ять, мислення, увагу, мовленнєві навички,
             творчі здібності школярів; 
             3) сприяти підвищенню рівня оволодіння учнями іноземною
             мовою;
              4) формувати лінгвокраїнознавчу компетенцію;
              5) виховувати культуру взаємовідношень,повагу до світової
              культури;
              6) виховувати і підтримувати у школярів мотивацію до
               оволодіння іноземною мовою як предметом.
Обладнання: плакати, барабан, слова(написані на плакатах),
                  магнітофон, призи.
 
         У грі приймають участь учні 4-х класів та ведучі гри-учні 7-х класів. Учні повинні вгадати слово, зашифроване на дошці по літерах. Приймають участь 9 учасників. Всього 3 тури і учні, які відгадують слово виходять у фінал.
 
                                 
                                                Хід гри
Ведуча 1 : Good afternoon, dear friends!
Ведуча 2 : Good afternoon boys and girls, ladies and gentlements.
              1 : Good afternoon teachers and pupils.
              2 : We are glad to see you at our party
  1. та 2 : «The Field of Wonders».
              1 : Today we shall play a famous game and see who knows the
 English best.
              2 : We shall remember and guess English words on different
topics.    
  1. : And we think everybody will have a good fun.
              2 : So lets begin. We’ll have 3 rounds and 9 participants. Those
                   boys and girls who will guess the word will proceed to the      
                   final round.
  1. : And in final round we’ll have very interesting prizes.
              2 : Now lets begin the first round and meet our first
  1. articipants :
                                          Білоус Апполінарія      
                                          Журавель Данило        
                                          Дояр Катерина                 
I round :
Teacher : Wellcome boys. Please, tell us something about yourself.
                 (учні розповідають (представляють себе ) про себе 3-4 речення)
Teacher: We have a word and you must guess this word by letters. Also
                 we have a drum. You can see here: prize, bankrupt,
                 multiplication (  2 ) , +plus – means you can open a letter you
                 want and points : 10, 25, 50, 100, 200, 500.
                 Let’ s begin.
                 The first word has 5 letters. It is a noun. It stands in all the classrooms. We sit at it.
                 Twist the drum.
( Учні крутять барабан і по літерах відгадують слово)
                                               TABLE
Teacher : Good, our first final player is …
                 Don’t be disappointed. Thank you for your playing.
II round :
Teacher: Let’s meet the participants of the second round :
                               Кібенок Вікторія
                               Нестеренко Владислав
                               Коваль Меланія
                The word of the second round. It has 5 letters . It is the noun. We use this thing at the mathematics.
               
                                                  RULER           
  Teacher: Now we’ll have the musical pause( учениця 8- Г класу співає
                   пісню) .
III round :
Teacher : Let’s meet the participants of the third round:
                      Мостова Вікторія
                      Таточенко Дмитро
                       Пітєєва Дарина
                  This word has 5 letters. It is the thing that helps us to plan our day because we can see the time on it.
                                        CLOCK
Гра з глядачами.
  1. Гра «Guess what I like»
          Clapping your hands, tell us your name and name the things you like most off all. These 2 words should start with the same letters .
  1. Гра  «Guess-the-word game »
      Pass the ball and say the first syllable of the word. That one
     who receives the ball, says the whole word, for example,mo-ther. 
Teacher:And now our final round.
               So , we have 3 participants in our final round. They are …
               The task of our final round is :
                It is the thing which helps us to keep all necessary things. It is like a small box.
                                     PENCIL-BOX
                The winner can choose a prize.
Teacher 1: We congratulate our winner.
                2: It’s a pity, but it is the end of our party.
                1: We think everybody likes today’s game and you had a good
                    time.
                2:  We wish you good health, great success and happiness.
                    May all your dreams come true.