Мета:практична:- сприяти повторенню та активізації в усному
мовленні лексичних одиниць теми;
розвиваюча:- розвивати вміння здобувати інформацію з
текстів та працювати з роздатковим матеріалом;
- розвивати навички аудіювання;
- розвивати навички читання, монологічного
мовлення;
- розвивати творчі здібності учнів;
навчальна:- навчати учнів зосереджувати свою увагу
під час виконання завдань;
виховна:- виховувати толерантне ставлення та цікавість
до пізнання країни, мова якої вивчається.
Тип уроку: комбінований
Обладнання: підручник, дошка, наочність із зображенням
визначних місць Лондона, мікрофон, презента-
ція «Національні парки», роздатковий
матеріал із завданнями.
Хід уроку
I. Організаційний момент.
1. Greeting
Good morning, good morning,
Good morning, how are you?
I’m fine, I’m fine,
I’m fine, thank you…
2. Aim
-Pupils, today we’ll continue our trip to London. We’ll speak about interesting places and about English National Parks. You’ll know what National Parks are in England and what people can do there.
3. Checking homework
II. Основна частина уроку.
1. Phonetic training.
-A black cat sat on a mat,
And ate a fat rat.
-A sailor went to sea,
To see what he could see,
But all he could see
Was sea, sea, sea.
2. Warming-up.
T: -But before we start, let’s warm up.
- How are you today?(метод мікрофону)
- Do you like to travel?
- Why do people travel?
- How can we travel?
- How can we get to Great Britain?
- What are the parts of Great Britain?
- What are the capitals of England, Wales, Scotland and
Northern Ireland?
3. Повторення ЛО з теми «Лондон».
1) Гра: «Guess the place»
(на хмаринках написані назви визначних місць Лондо-
на. Учні відгадують та вішають їх під малюнками)
2) Write down the word combinations.
the Tower Ben
Trafalgar Palace
Big Parliament
Buckingham Tower
the Houses of London
Westminster Tower
Tower Square
Bloody Abbey
White Bridge
4. Фізкультхвилинка.
Up, down, up, down. (піднімаємо та опускаємо руки)
Which is the way to London town?(крокуємо на місці)
Where? Where? (повертаємось в сторони)
Up in the air. (дивимось вгору)
Close your eyes. (закриваємо очі)
And you are there. (руки в бік)
5. Ознайомлення з новим матеріалом.
1. - Let’s look at the pictures on page 140 and say what people can do in the national parks. (ознайомлення з новими ЛО)
2. Перегляд презентації «Національні парки»
6. Читання
Exercise 1, page 140
7. Audition ( аудіювання )
« London Tour »
Match the names of the places Mark visited.
8. Writing ( письмо )
( робота з картками )
Put the missing words and tell about your trip.
III. Заключна частина уроку
1. Підсумки уроку
Today we spoke about London and English National parks and things you can do there.
-What things can you do in our parks?
-Do you often go there?
-When do you like to go there?
2. Домашнє завдання.
Exercise 5, page 141